Seznamy žáků – 1. ročníky 2020/2021

PS1A

Třídní učitelka: Mgr. Šipanová Renata

Abelová Alena
Adamcová Adéla
Bednárová Gréta
Bednářová Adéla
Beránková Rebeka
Berchová Magdalena
Bláhová Markéta
Borovková Valentýna
Buza Nadina
Cifreundová Marie
Čechová Zuzana
Dolejší Lucie
Dudáčková Eva
Farková Denisa
Fenclová Tereza
Hoborová Aneta
Homolková Magdalena
Hubocká Denisa
Jánová Tereza
Járová Irena
Jirsová Johana
Kamiš Marek
Kleinová Štěpánka
Klepalová Petra
Krymová Tereza
Matušincová Zdeňka
Šidlová Michaela
Šilinger Jiří
Tájková Nela
Zikmundová Ema

PS1B

Třídní učitelka:Mgr. Uhlíková Jana

Dolejší Martin
Kohoutková Petra
Koudelková Klára
Kršíková Simona
Lavičková Romana
Ludvíkovská Kateřina
Machová Tereza
Makovcová Anna
Mikešová Karolína
Mlčáková Monika
Návara Josef
Nečas Maxmilián
Peštová Rebeka
Pysanczynová Kristýna
Skálová Karolína
Smolová Vanesa
Soukupová Adéla
Stará Julie
Svobodová Pavlína
Šedivá Pavla
Šindelářová Adéla
Trníková Tereza
Urbanová Anna
Vejborová Lucie
Vinciková Valérie
Vlažná Ema
Zahradníková Andrea
Zavadilová Eliška
Zikmundová Anna
Žáčková Monika

PS1P

Třídní učitelka:

Drabešová Tereza
Duchoňová Kristýna
Jedličková Adéla
Jelen Tomáš
Mikešová Lucie
Nováková Kateřina
Papežová Veronika
Srbená Veronika
Steinocherová Štěpánka
Šortnerová Jarmila
Urbánková Eva
Vokálová Aneta
Zábranská Melisa

PS1S

Třídní učitelka:

Bednárová Belinda
Bednaříková Nela
Čadková Tereza
Čapková Kristýna
Hejtmánek Michal
Hlávková Dominika
Hobl Sebastien
Hrdinová Sára
Kašparová Adéla
Kurcová Eliška
Marešová Petra Helena
Matějovská Adéla
Nováková Klára
Podlešáková Nela
Procházková Eliška
Silovská Sabina
Székelyová Nikola
Šmídová Tereza
Vaněčková Markéta
Vaňková Kristýna

LA1

Třídní učitelka: Mgr. Plecháčková Jaroslava

Bláhová Veronika
Caletková Kateřina
Častoral Marek
Černá Tereza
Franková Nela
Hronová Anežka
Chlupáčová Veronika
Chvalová Tereza
Jakima Jakub
Jirků Tomáš
Kaňková Monika
Kapsová Zuzana
Kučerová Markéta
Kulhánková Eliška
Lilák Adam
Mašková Kateřina
Mochaňová Tereza
Pivoňková Aneta
Polanská Markéta
Růžičková Eliška
Růžičková Lenka
Smolíková Barbora
Stehlík Marek
Šilhanová Justýna
Špačková Natálie
Štěpánková Tereza
Taubrová Eliška
Tůmová Nela Rosali
Vojčová Lucie
Ziková Alžběta

AZ1

Třídní učitelka:Sýkorová Edita

Bednářová Iva
Blábolilová Aneta
Bromová Nikola
Bursová Kateřina
Černíková Tereza
Daňková Jana
Dubská Anna
Hričina Jan
Hrubá Barbora
Kocmichová Eliška
Kolářová Veronika
Kovalíková Aneta
Losová Adéla
Ludvíkovská Klára
Marková Kristýna
Nováková Jolana
Rychlá Eliška
Smolenová Eliška
Šubrtová Martina
Váchová Anna
Vegešová Adéla Valerija
Vitoulová Markéta
Zabilková Nicol
Zemanová Iveta

LY1

Třídní učitelka:Mgr. Lvová Jana

Bicenc Karel
Daňhelová Karolína
Dostalová Hana
Fialová Eliška
Fuksová Edita
Chládek Matěj
Chrtová Anežka
Janda Jaroslav
Kalkušová Zuzana
Konečná Petra
Linhartová Karolína
Lukschová Eliška
Marušková Kateřina
Mikuláš Dominik
Němcová Jarmila
Neumannová Sandra
Novotná Marie
Pařízková Viktorie
Polanská Kristina
Pospíšilová Tereza
Pradeniaková Anna
Roupcová Michaela
Ryšavá Kristýna
Sokolová Bára
Šilhavá Lucie
Tomášková Kateřina
Vítovcová Marcela
Vlásková Marie
Vyšinka Josef
Zemanová Veronika