Naše škola se představila na výstavě Dobrodružství s technikou
Ve čtvrtek 18. června 2026 se naše škola představila na tradiční zážitkové výstavě Dobrodružství s technikou, která se konala na českobudějovickém Výstavišti. Tato akce každoročně představuje široké veřejnosti zajímavé obory vzdělávání, moderní technologie a praktické ukázky z různých oblastí lidské činnosti.
Návštěvníci našeho stánku v pavilonu T1 si mohli vyzkoušet poskytování první pomoci, práci s mikroskopem a měření pH pomocí digitálních senzorů. Zájem vzbudil unikátní 3D stereoskopický monitor. Mnoho návštěvníků také neodolalo a otestovalo si svou náladu pomocí našeho náladometru :-).
Připravené aktivity přiblížily zájemcům nejen zdravotnické vzdělávání, ale také využití moderních technologií ve výuce naší školy.
Poděkování patří pedagogům a studentům, kteří naši školu na akci reprezentovali a podíleli se na přípravě i realizaci programu.
Mgr. Martin Mach
